אנחנו תמיד שמחים להקליט פרק כזה שיכול להועיל להורים רבים שמגיעים אלינו לקליניקה מבולבלים , חרדים , לא מבינים מה מצופה מהם ואיזה תהליך יעברו. שמחים כי בפרק הזה ננסה לעשות קצת סדר בשבילם. נעסוק בו בלהבין מהי הדרכת הורים ומהו טיפול בהורות ונדבר על שיטת אייכה – הקשר המגדל ולמי היא מתאימה.

לספוטיפיי :  http://bit.ly/israeli-spotify

לאפל פודקאסט : http://bit.ly/israeli-apple

לגוגל פודקאסט : http://bit.ly/israeli-google

להאזנה ישירה : https://anchor.fm/israelitherapy

הורים רבים יכולים למצוא את עצמם במצבים לא פשוטים עם הילדים. זה יכול להיות ילד שעובר משבר נפשי, בעיות התנהגות, קשב וריכוז ועד חוסר יכולת שלהם להיות בקשר מטיב ומצמיח.

מתי כדאי להורה להגיע להדרכת הורים ומתי עליו ללכת לטיפול בהורות ? מה ההבדל בעצם בין המושגים האלו ומה מקבלים בכל אחת מהגישות ? ובתוך כל זאת היכן ממוקמת שיטת אייכה ומה היא מציעה?  גם נדבר על איזו ההכשרה נדרשת ממי שלומד את השיטה . רונית בן דב היא פסיכולוגית קלינית ומנהלת תוכנית ההכשרה באייכה עזרה לנו ולהורים שיאזינו לעשות קצת סדר ולעזור להם לקבל את הטיפול שנכון להם.

ואם הפרק הזה עזר לכם או למישהו שאתם מכירים אנא שתפו אותו עם אנשים שקרובים אליכם ואלי הם יוכלו להעזר.

:

הפודקאסט מופק ע"י אלון ישראלי מטפל בפסיכודרמה מתל אביב ואיתן גילור מטפל באומנויות מאביחיל והוא מוגש כשירות לציבור וללא מטרת רווח. ומתארחים בו מטפלים מוסמכים ומומחים בתחומם. מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, ופסיכיאטרים על הטיפול שלהם והתובנות שלהם שצברו במהלך השנים. כל זאת בשפה פשוטה המאפשרת גם למי שאינו מטפל מקצועי להחשף לידע המשמעותי.

נרשמתם כבר לפודקאסט ? תוכלו להקשיב לפרקים קודמים וגם להיות מיודעים לגבי פרקים חדשים מתי שהם יוצאים. אז איך עושים את זה ? קודם כל מורידים אפליקציה לפודקאסטים כמו ספוטיפיי או גוגל פודקאסט או אפל פודקאסט. אחרי ההרשמה אפשר פשוט לחפש "טיפול ישראלי" ולהרשם. ההרשמה והאזנה (תמיד) בחינם.