ואולי הגיע הזמן שבפרק ה 32 נעסוק בפסיכודרמה , הבית שממנו אני מתחיל את דרכי כמטפל. כיום אני מטפל בקליניקה בתל אביב ופוגש מטופלים למפגשים פרטניים. בפרק הזה איתן מראיין אותי ובעצם הפרק מסקר ממש בקצרה טיפול קבוצתי בפסיכודרמה , ממנו עובר למפגש פרטני בקליניקה, ואחר קצת על הרקע שלי וגם בהמשך למה על הכסא בתמונה יושב מכל האנשים בעולם דווקא סטיב ג'ובס ז"ל.
וכרגיל ניסינו לענות על שאלות שמטופלים שואלים ושאלו אותי במהלך השנים. כמו מה ההכשרה של מטפל בפסיכודרמה? למי טיפול בפסיכודרמה מתאים ? האם אני צריך להיות שחקן? או מישהו שעומד לעמוד על במה? מהו ההבדל בין טיפול בקבוצה למפגש אישי? מה קורה בחדר ? במה פסיכדורמה שונה או דומה לטיפולים אחרים ? איך אדע שהטיפול מוצלח ? ומה אם אני רוצה רק לשוחח? מקווה שיהיה לכן מעניין ומועיל.

הפודקאסט טיפול ישראלי מופק ע"י אלון ישראלי מטפל בפסיכודרמה M.A מתל אביב ואיתן גילור מילר המטפל באומנויות M.A מאביחיל והוא מוגש כשירות לציבור וללא מטרת רווח. ומתארחים בו מטפלים מוסמכים ומומחים בתחומם. מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, ופסיכיאטרים על הטיפול שלהם והתובנות שלהם שצברו במהלך השנים. כל זאת בשפה פשוטה המאפשרת גם למי שאינו מטפל מקצועי להחשף לידע המשמעותי ואולי גם להתחיל טיפול בזכות זאת למרות החששות.
נרשמתם כבר לפודקאסט ? תוכלו להקשיב לפרקים קודמים וגם להיות מיודעים לגבי פרקים חדשים מתי שהם יוצאים. אז איך עושים את זה? פשוט מאוד, קודם כל מורידים אפליקציה לפודקאסטים כמו ספוטיפיי או גוגל פודקאסט או אפל פודקאסט. אחרי ההרשמה אפשר פשוט לחפש "טיפול ישראלי" ולעקוב אחרי הפודקאסט. ההרשמה והאזנה (תמיד) בחינם