בטיפול נפשי אין תחליף למפגש עם מטפל דובר עברית ואשר חולק את אותו רקע תרבותי. החיים מחוץ לישראל ותהיה הסיבה אשר תהיה, מביאים יחד עם היתרונות אתגרים לא פשוטים התמודדויות עם תרבות לא מוכרת ובדידות. שגורמת לקושי ליחידים לזוגות ולהורים שמגיעים אליי. אין סיבה ואין צורך לשאת זאת לבד או בטיפול שאיננו מכוונן שפה ותרבות.


אני מטפל נפשי מוסמך משנת 2009.  בעל תואר שני M.A בטיפול ובהמשך לימודים מתקדמים בפסיכותרפיה אינטגרטיבית.
 בעברי הייתי מנהל ויזם וחייתי מחוץ לישראל שנים רבות. ניתן לפנות אליי גם אם כדי לקיים פגישת הכרות ראשונית ולהבין עם עצמך וביחד איתי האם מתאים לך להתחיל תהליך של שינוי.

לצעוד בשביל החיים

החיים מזמנים לנו אירועים משמעותיים המשאירים את חותמם. כילדים וכבוגרים אנו עוברים חוויות רבות חלקן נעימות וחלקן קשות. לא תמיד נוכל להכיל את מה שקורה בעצמנו. זה יכול להיות בגלל שיש לנו דפוסי התנהגות או חשיבה שאנחנו רגילים אליהם מהעבר  ואשר יכולים לגרום לכאב ולעכב את הצמיחה שלנו. גם אם נהיה מוקפים בחברים או בן או בת הזוג אוהבים, לא תמיד נוכל לדבר או לשתף את כל מה שעובר עלינו, יש דברים שנשמור לעצמנו.

כשעוברים משבר נפשי, קושי בקריירה או בזוגיות , אובדן ,או חרדה חשוב לקבל עזרה מקצועית ולא להישאר לבד, התערבות מקצועית במקרה כזה היא משמעותית ביותר. לפעמים גם ללא אירוע חיצוני שנוכל לשים עליו את האצבע נוכל להרגיש ריקנות, אובדן משמעות, מבולבלים ובודדים.  זה יכול לגרום לנו להיות מלאים בביקורת עצמית כלפי עצמנו, לסבול מקושי רב. לפעמים נסבול מתחושות פיזיות ללא הסבר, קשיים בשינה או אובדן הנאה. כשמרגישים כך, אין באמת סיבה להישאר לבד. טיפול הוא הזדמנות להיפגש עם עצמך ועם החיים באופן חדש, בתוך קשר מרפא ולצמוח.

בקליניקה

מאמרים אחרונים

מעט על האתר הזה